Berfex Group, gayrimenkul yönetimi ve danışmanlığı alanında hizmet vermek amacıyla 2002 yılında Almanya’da kurulmuş, Türkiye ofisini 2017 yılında İstanbul’da faaliyete geçirmiştir. Avrupa’da oldukça yaygın olan gayrimenkul yönetimi hizmeti ile, gayrimenkul konusundaki idari, teknik, hukuki bilgi ve deneyimlerimizi sizlere sunuyoruz.

Bu hizmet sayesinde birçok işinizi Türkiye’ye gelmeden, yıllık izninizi kullanmadan, ulaşım ve konaklama gibi gereksiz harcamalar yapmadan bizimle irtibata geçerek kolayca halledebilirsiniz.

Yıllarca Avrupa’da yaşamış olmanın tecrübesiyle, gurbetçi vatandaşlarımızın Türkiye’deki gayrimenkul ve yatırımları ile ilgili yaşadıkları sorunları ve bunun sonucunda karşılaştıkları maddi ve manevi zararları çok iyi biliyoruz.

Örneğin; Kiraya vermiş olduğunuz konut ile ilgili kira gelirleri, kiracı tahliyeleri, tadilat ve onarım işleri, miras davalarında yaşanan sıkıntılar, gayrimenkul alım-satımları, bürokratik işlemler ve güven duyduğunuz yakınlarınızdan bile gördüğünüz zararlar gibi durumlar gurbetçilerimizin yıllardır yaşamış oldukları sıkıntılardan bazılarıdır.

Şirketimiz, konusunda deneyimli kadrosuyla, uzman hukuk departmanıyla yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza uluslararası standartlarda gayrimenkul yönetimi ve idari / hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Avrupa’daki vatandaşlarımıza daha yakın olmak, hizmet kalitesini yükseltmek ve karşılaşan sorunları kısa sürede çözümlemek amacıyla İstanbul merkezimizin yanı sıra Almanya’da da bir irtibat ofisimiz bulunmaktadır.